Location : Home > F > FFB34I0126K--
FFB34I0126K--
Share on FacebookShare on Facebook
FFB34I0126K-- distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FFB34I0126K-- originalnew 41258 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FFB34I0126K-- CAP FILM 12UF 400VDC RADIAL 585800 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FFB34I0126K-- Film Capacitors 400volts 12uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd