Location : Home > F > FFB26A0435K--
FFB26A0435K--
Share on FacebookShare on Facebook
FFB26A0435K-- distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FFB26A0435K-- CAP FILM 4.3UF 720VDC RADIAL 1222900 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FFB26A0435K-- Film Capacitors 720volts 4.30uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FFB26A0435K-- CAP FILM 4.3UF 720VDC RADIAL 577600 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com