Location : Home > F > FFB24I0755K--
FFB24I0755K--
Share on FacebookShare on Facebook
FFB24I0755K-- distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FFB24I0755K-- Film Capacitors 400volts 7.50uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FFB24I0755K-- CAP FILM 7.5UF 400VDC RADIAL 586100 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com