Location : Home > F > FFA.1E.405.CTAC50Z
FFA.1E.405.CTAC50Z
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PT01CE-16-26P Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
C48-10R22Y55S6-402 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
PTS06USSB2-14-12S Connectors, Interconnects Circular Connectors PTSE 12C 4#16,8#20 SKT PLUG
97-3106A32-13PW-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 23C 18#16, 5#12 PIN PLUG
CA3102E10SL-4PF77 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
FCE17A15SB600 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
MS3108A28-13P Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
D38999/26WE8AA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
DJT14E13-4JN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
97-3106A22-34SW-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 2#16, 3#12 SKT PLUG
D38999/24FF35SAL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 66 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
61082-123109 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 120 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
FGW.LM.368.XLCT Connectors, Interconnects Circular Connectors 68 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
51441-1893 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 18 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle