Location : Home > F > FFA.0S.250.CTAC42
FFA.0S.250.CTAC42
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2M804-004-07M10-5PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M804 5C 5#16 PIN RECP THRD
0674921220 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors ASSY FOR SATA HOST REC BOTTOM
PC00P-18-30P Connectors, Interconnects Circular Connectors 30 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
U86-D1427-10121 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN SFP+ 2X1 CAGE EMI LIGHTPIPE
TVP00RW-15-18PC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 18C 18#20 PIN RECP
0424741441 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.165" (4.20mm)
892-80-006-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
892-80-006-10-002101 IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
892-80-006-10-002101 Preci-Dip 147610 2016+ CONN HDR 6POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-80-006-10-002101 Preci-Dip 299210 2016+ CONN HDR 6POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-103648-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
1-103648-7 IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-103648-7 TE Connectivity AMP Connectors 157060 2016+ CONN RECEPT 18POS .100 UNLOADED Unitronix Electronics Limited
1-103648-7 TE Connectivity AMP Connectors 288150 2016+ CONN RECEPT 18POS .100 UNLOADED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com