Location : Home > F > FF-026-M40
FF-026-M40
Share on FacebookShare on Facebook
FF-026-M40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PLY10AN3521R0D2B Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1A
PLY10AN3521R0D2B 456879 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
PLY10AN3521R0D2B IC 38602 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
PLY10AN3521R0D2B STOCK 46540 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
744841330 Filters Common Mode Chokes 30¦ÌH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3A DCR 26 mOhm