Location : Home > F > FESB16CTHE3/45
FESB16CTHE3/45
Share on FacebookShare on Facebook
FESB16CTHE3/45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CDLL980A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 500MW DO213AB
CDLL980A IC 39300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDLL980A N/A 93510 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.
CDLL980A NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2EZ150D2/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 150V 2W DO204AL
2EZ150D2/TR8 IC 57720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5384/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 160V 5W T18
1N5384/TR12 IC 57690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5240B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 500MW DO35
1N5240B TR NSC 989000 16+ROHS DO35 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
BZX84C3V3-G3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23-3
BZX84C3V3-G3-18 IC 37500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84C3V3-G3-18 NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FDD7030BL Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 14A DPAK
FDD7030BL RoHS 41258 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FDD7030BL Electronics 26551 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FDD7030BL IC 38812 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
FDD7030BL IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FMN-1056S Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 5A TO220-2
FMN-1056S IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FMN-1056S NEW 87450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FMN-1056S SanKen 4222 10+ TO-220F Hong Kong Chaoxinic Limited
0395066009 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
BS-32-4S-P 3M 157010 2016+ VINYL INSL BUTT SEAM FLANGED BLO Unitronix Electronics Limited
BS-32-4S-P IC 38390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BS-32-4S-P NEW 78150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10118242-001RLF Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors HDMI - Micro Receptacle Connector 19 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
10118242-001RLF FCI 4450 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
10118242-001RLF FCI 4450 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
10118242-001RLF FCI 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
OQ08530000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OQ08530000J0G Amphenol FCI 156970 2016+ 508 TB SOCKET OPEN VER Unitronix Electronics Limited
OQ08530000J0G IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ08530000J0G NEW 87710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1633070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 15 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1633070000 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1633070000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1633070000 Weidmuller 298090 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 45POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1010900000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block Blue Bus Bar - Side 9.9mm
1010900000 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1010900000 Weidmuller 147840 2016+ TERMINAL WNT 10 10X3 BE Unitronix Electronics Limited
282834-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole
282834-9 TE Connectivity AMP Connectors 297790 2016+ TERM BLOCK RCPT 9POS VERT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com