Location : Home > F > FDV10-250Q
FDV10-250Q
Share on FacebookShare on Facebook
FDV10-250Q distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FDV10-250Q FEMALE DISCONNECT VINYL INS 157270 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
FDV10-250Q RoHS 41258 originalne 12+ HK HongYuan Electronics Company LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4760AUR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 68V 1W DO213AB
1N4760AUR 09+ 10+ 86000 best price Guoyu Technologies ltd.,
1N4760AUR MICROSEMI 10000 2013+ SURFACE MOUNT 1.0W GLASS ZENDER DIODE WLParts Electronics ltd
1N4760AUR MICROSEMI 2000 2013+ SURFACE MOUNT 1.0W GLASS ZENDER DIODE Protec Engineering (S) Pte Ltd
SMZJ3809BHE3/5B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 68V 1.5W DO214AA
SMZJ3809BHE3/5B 641165 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SMZJ3809BHE3/5B 641165 13+ fenyang electronics co.,ltd
SMZJ3809BHE3/5B 641165 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
BZX85B5V1-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 1.3W DO41
BZX85B5V1-TR IC 38692 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BZX85B5V1-TR Originalne 81521 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX85B5V1-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TZX18A-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 500MW DO35
TZX18A-TAP originalne 54805 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TZX18A-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 18 Volt 0.5W 10 EKT Electronics Co., Ltd
FQPF19N20T Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 11.8A TO-220F
FQPF19N20T Fairchild 157179 15+ MOSFET N-CH 100V 11.8A TO-220F Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FQPF19N20T Fairchild 779400 1525+ MOSFET N-CH 100V 11.8A TO-220F Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FQPF19N20T IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBRB10H100HE3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO263AB
MBRB10H100HE3/45 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBRB10H100HE3/45 Originalne 48405 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MBRB10H100HE3/45 Vishay Semiconductors 80,000 2016+ Schottky Diodes & Rectifiers 100 Volt 10A Single 250 Amp IFSM enkaite Electronics Co., Ltd
FMB-G14 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 3A TO220F-2L
FMB-G14 IC 36602 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
FMB-G14 SANKEN 28000 16+ TO-220F2Pin Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
FMB-G14 SANKEN;SK; 99630 2016 TO-;TO220F Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
325305-05-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325305-05-0 IC 59480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387290958 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1N4007GPEHE3/91 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1KV 1A DO204AL
1N4007GPEHE3/91 IC 58090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5440570 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5440570 Phoenix Contact 157370 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5440570 Phoenix Contact 298650 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
898-43-024-90-310000 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - C USB 3.1, Superspeed+ Receptacle Connector 24 Position Surface Mount, Right Angle; Through Hole
330367 Electronics 27431 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
330367 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
330367 Semiconductor 19225 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
330367 STOCK 43180 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1851313 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1851313 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1851313 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1851313 Phoenix Contact 297350 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com