Location : Home > F > FCR40.0M6T
FCR40.0M6T
Share on FacebookShare on Facebook
FCR40.0M6T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FCR40.0M6T CER RESONATOR 40.0MHZ 140220 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
FCR40.0M6T CER RESONATOR 40.0MHZ 57869 TDK Corporation 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FCR40.0M6T CER RESONATOR 40.0MHZ 78250 TDK Corporation 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386906302 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1545-3 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End 0.360" (9.14mm) Tin
2702-2-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.281" (7.14mm) Tin-Lead
2702-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2702-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298650 2016+ TERM TURRET SINGLE L=7.14MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com