Location : Home > F > FCR33.86M6T
FCR33.86M6T
Share on FacebookShare on Facebook
FCR33.86M6T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FCR33.86M6T CER RESONATOR 33.86MHZ 140150 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-158-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-158-41-018101 Preci-Dip 147850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-158-41-018101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3212183 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 8-20 AWG
3212183 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3212183 Phoenix Contact 147790 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 8.2MM Unitronix Electronics Limited
3212183 Phoenix Contact 288410 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 8.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com