Location : Home > F > FCP0805H331J-J1
FCP0805H331J-J1
Share on FacebookShare on Facebook
FCP0805H331J-J1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FCP0805H331J-J1 Film Capacitors 0805 50V 330pF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
FCP0805H331J-J1 CAP FILM 330PF 50VDC 0805 1410800 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FCP0805H331J-J1 789456 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
FCP0805H331J-J1 CAP FILM 330PF 50VDC 0805 793800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
FCP0805H331J-J1 CAP FILM 330PF 50VDC 0805 688600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.