Location : Home > F > FCN1206A152J
FCN1206A152J
Share on FacebookShare on Facebook
FCN1206A152J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FCN1206A152J CAP FILM 1500PF 100VDC 1206 1505700 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-4-55-22-5 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD