Location : Home > F > FCA1206C334M-H2
FCA1206C334M-H2
Share on FacebookShare on Facebook
FCA1206C334M-H2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FCA1206C334M-H2 originalnew 41258 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FCA1206C334M-H2 CAP FILM 0.33UF 16VDC 1206 1447800 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FCA1206C334M-H2 Film Capacitors .33UF 16V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FCA1206C334M-H2 CAP FILM 0.33UF 16VDC 1206 802500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com