Location : Home > F > FC4L64R010FER
FC4L64R010FER
Share on FacebookShare on Facebook
FC4L64R010FER distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FC4L64R010FER RES SMD 0.01 OHM 1 2W 6432 773400 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FC4L64R010FER Current Sense Resistors - SMD 2W 0.010 ohm 1 Learn More 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd