Location : Home > F > FBL06A12M1A
FBL06A12M1A
Share on FacebookShare on Facebook
FBL06A12M1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FBL06A12M1A FAN 12VDC 1.44W 60MM 8000 NMB Technologies Corporation 16+ FAN 12VDC 1.44W 60MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com