Location : Home > F > FBA09A12U1A
FBA09A12U1A
Share on FacebookShare on Facebook
FBA09A12U1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FBA09A12U1A Original new 58201 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FBA09A12U1A FAN 12VDC 5.16W 92MM FBA HYDRO 8000 NMB Technologies Corporation 16+ FAN 12VDC 5.16W 92MM FBA HYDRO Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com