Location : Home > F > FBA08T24L
FBA08T24L
Share on FacebookShare on Facebook
FBA08T24L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FBA08T24L FAN 24VDC 1.13W 80MM FBA HYDRO 8000 NMB Technologies Corporation 16+ FAN 24VDC 1.13W 80MM FBA HYDRO Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com