Location : Home > F > FBA08A12H1A
FBA08A12H1A
Share on FacebookShare on Facebook
FBA08A12H1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FBA08A12H1A Original new 58201 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FBA08A12H1A FAN 12VDC 2.08W 80MM FBA HYDRO 8000 NMB Technologies Corporation 16+ FAN 12VDC 2.08W 80MM FBA HYDRO Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com