Location : Home > F > FBA06A24L1A
FBA06A24L1A
Share on FacebookShare on Facebook
FBA06A24L1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FBA06A24L1A Original&New&Rhos 89750 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FBA06A24L1A FAN 24VDC 1.44W 60MM FAB HYDRO 8000 NMB Technologies Corporation 16+ FAN 24VDC 1.44W 60MM FAB HYDRO Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com