Location : Home > F > FBA06A12L1A
FBA06A12L1A
Share on FacebookShare on Facebook
FBA06A12L1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FBA06A12L1A FAN 12VDC 1.2W 60MM FAB HYDRO 8000 NMB Technologies Corporation 16+ FAN 12VDC 1.2W 60MM FAB HYDRO Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com