Location : Home > F > FB8S031JA1R2000
FB8S031JA1R2000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PV70W16-8S Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CA3106E36-5PXB03 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
MS3121E14-5PY Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
PTY06CE-8-3S Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
PC06E-16-26P Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
MS3450W22-19PX Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
DTS26W21-16SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
MS3102E32-8SX Connectors, Interconnects Circular Connectors 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
ACA3100FA32-5SBW Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 2C 2#0 SKT RECP WALL
PC02A-14-19P Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
AIBC30-14S-2SXC-B30-L Connectors, Interconnects Circular Connectors ACAB 4C 4#16S SKT RECP WALL
MS3102E22-27P Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
XF2L08351A Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 8 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
CA3102E36A46P-B Connectors, Interconnects Circular Connectors 27 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
787883-1 Connectors, Interconnects D-Shaped Connectors - Centronics 200 Position Receptacle Connector Through Hole, Right Angle Solder
FH12S-45S-0.5SH(60) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 45 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
67516-003 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 3 Position FFC Connector Receptacle 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)