Location : Home > F > FAR-F5KB-942M50-B4ES-Z
FAR-F5KB-942M50-B4ES-Z
Share on FacebookShare on Facebook
FAR-F5KB-942M50-B4ES-Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FAR-F5KB-942M50-B4ES-Z n/a 65000 Taiyo Yuden n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-02G-150-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB
TC-2707 37ML 3M 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
TC-2707 37ML 3M 8000 2012+ THERM COND ADH TC-2707 37 ML Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TC-2707 37ML 3M 8000 2015+ THERM COND ADH TC-2707 37 ML enkaite Electronics Co., Ltd
TC-2707 37ML NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-15H-56-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T412
ATS-05A-46-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412
ATS-04A-18-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT
ATS-18C-54-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB
005151800014 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Polystyrene 0.197" (5.00mm) Natural
2029 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #4-40 Aluminum 0.750" (19.05mm) 3/4"
2029 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2029 N/A 1000 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
2029 TE Connectivity AMP Connectors 146980 2016+ PLUG VAL-U-LOK Unitronix Electronics Limited
MIL8532-17L Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 22¦ÌH Unshielded Inductor 2.66A 50 mOhm Max Nonstandard