Location : Home > F > FA-238 16.0000MB-K3
FA-238 16.0000MB-K3
Share on FacebookShare on Facebook
FA-238 16.0000MB-K3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FA-238 16.0000MB-K3 CRYSTAL 16.00 MHZ 10PF SMD 42425 EPSON 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
FA-238 16.0000MB-K3 CRYSTAL 16.00 MHZ 10PF SMD 88070 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FA-238 16.0000MB-K3 CRYSTAL 16.00 MHZ 10PF SMD 57849 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FA-238 16.0000MB-K3 CRYSTAL 16.00 MHZ 10PF SMD 88070 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6104002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Black 10-24 AWG
6104002 40184 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
6104002 Distributor 182230 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
316-87-141-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-036-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-026-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-026-10-132101 Preci-Dip 147690 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-026-10-132101 Preci-Dip 288390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325322-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws