Location : Home > F > FA-20H 25.0000MF10V-AS3
FA-20H 25.0000MF10V-AS3
Share on FacebookShare on Facebook
FA-20H 25.0000MF10V-AS3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FA-20H 25.0000MF10V-AS3 CRYSTAL 25.00 MHZ 8.5PF SMD 78890 EPSON 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
FA-20H 25.0000MF10V-AS3 CRYSTAL 25.00 MHZ 8.5PF SMD 57429 EPSON 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
FA-20H 25.0000MF10V-AS3 CRYSTAL 25.00 MHZ 8.5PF SMD 78890 EPSON 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FA-20H 25.0000MF10V-AS3 CRYSTAL 25.00 MHZ 8.5PF SMD 139780 EPSON 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8-34166-1 37584 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
8-34166-1 Electronics 25239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-34166-1 STOCK 45330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2805-4-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.234" (5.94mm) Tin-Lead
2805-4-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 156980 2016+ TERM TURRET SINGLE L=5.94MM Unitronix Electronics Limited
2805-4-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297650 2016+ TERM TURRET SINGLE L=5.94MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com