Location : Home > F > F971V474MAA
F971V474MAA
Share on FacebookShare on Facebook
F971V474MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F971V474MAA N/A 40000 NICHICON 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
F971V474MAA N/A 40000 NICHICON 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
F971V474MAA N/A 40000 NICHICON 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
F971V474MAA Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 0.47uF 3.2x1.6 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
F971V474MAA CAP TANT 0.47UF 35V 20 1206 609800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
F971V474MAA SMD 80000 S/N 17+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
F971V474MAA Original new 58201 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk