Location : Home > F > F931A225MAA
F931A225MAA
Share on FacebookShare on Facebook
F931A225MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F931A225MAA Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 2.2uF 3.2x1.6 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
F931A225MAA CAP TANT 2.2UF 10V 20 1206 694600 Nichicon 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.