Location : Home > F > F55J7R5E
F55J7R5E
Share on FacebookShare on Facebook
F55J7R5E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F55J7R5E standard package with RoHS 43240 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
F55J7R5E Original&New&Rhos 89750 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
F55J7R5E RohsAndNew 89750 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
F55J7R5E Original new 58201 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPC55E Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V 24V +/-15V 55W