Location : Home > F > F40J75RE
F40J75RE
Share on FacebookShare on Facebook
F40J75RE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F40J75RE Wirewound Resistors - Chassis Mount 40watt 75ohm 5 Stackohm 80000 Ohmite 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
F40J75RE Original new 58201 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ECM60UT34 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 60W
ECM60UT34 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
ECM60UT34 654789 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ECM60UT34 654789 13+ 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
ECM60UT34 NEW 78590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DY060-6 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 60W
DY060-6 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DY060-6 NEW 97370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EN5394QI Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 0.6-5.88V 53W