Location : Home > F > F380G336MSA
F380G336MSA
Share on FacebookShare on Facebook
F380G336MSA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F380G336MSA Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 33uF MFD Polymer Tantalum 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
F380G336MSA 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
F380G336MSA CAP TANT 33UF 4V 20 0805 1337600 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com