Location : Home > F > F339X143348KII2B0
F339X143348KII2B0
Share on FacebookShare on Facebook
F339X143348KII2B0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F339X143348KII2B0 CAP FILM 0.33 UF 10 480VAC AXIA 1512200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
F339X143348KII2B0 CAP FILM 0.33 UF 10 480VAC AXIA 704900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T25F-C2 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving SPIRAL WRAP .25 6.3MM X 100'