Location : Home > F > F339X122233MC02W0
F339X122233MC02W0
Share on FacebookShare on Facebook
F339X122233MC02W0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F339X122233MC02W0 CAP FILM 0.0022UF 20 330VAC AXI 1326500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
F339X122233MC02W0 CAP FILM 0.0022UF 20 330VAC AXI 699500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RAFC3IG-X Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories FITTING RA FOR RACEWAY3 GRAY
RAFC3IG-X 465987 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
RAFC3IG-X IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RAFC3IG-X NEW 78270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RAFC3IG-X S/N 10000 2013+ electronics?components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
875075561006 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V SMD