Location : Home > F > F2800AA10
F2800AA10
Share on FacebookShare on Facebook
F2800AA10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-16H-18-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT T412
FDD1-17251DBHW33-L56 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 172X51MM 24VDC WIRE
FDD1-17251DBHW33-L56 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-05B-74-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
MEA1210PE220T001 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 2 Channel C = 22pF 100mA 0504 (1210 Metric), Array, 6 PC Pad
MEA1210PE220T001 876655 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MEA1210PE220T001 876655 13+ fenyang electronics co.,ltd
MEA1210PE220T001 NEW 88470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MEA1210PE220T001 TDKCorporation 89500 17+ SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-10B-201-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766
ATS-09F-76-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412
ATS-16D-52-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB
ATS-20A-149-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412
ATS-12C-138-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412
ATS-19G-194-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
ATS-17D-122-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412
ATS-12E-82-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB
BKP1608HS600-TV Filters Ferrite Beads and Chips 60 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Power Line 2.5A 1 Lines 40 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
BKP1608HS600-TV 959500 15+ SMD Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
BKP1608HS600-TV IC 37370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BKP1608HS600-TV NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BKP1608HS600-TV TAIYO 52000 2016 SMD Ande Electronics Co. Ltd
OESA-63-3-6 IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OESA-63-3-6 NEW 98610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OESA-63-3-6 ROHS 621853 12+ 12+ 8 STAR
MIL1812R-152J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.5¦ÌH Unshielded Inductor 578mA 600 mOhm Max Nonstandard
MIL1812R-152J API 10000 2013+ Unshielded Surface Mount Inductors WLParts Electronics ltd
MIL1812R-152J ELECTRONIC 27771 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MIL1812R-152J IC 36760 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
MIL1812R-152J NEW 88050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MIL1812-104J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100¦ÌH Unshielded Inductor 158mA 8 Ohm Max Nonstandard
MIL1812-104J API 10000 2013+ Unshielded Surface Mount Inductors WLParts Electronics ltd
MIL1812-104J ELECTRONIC 27501 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MIL1812-104J IC 36750 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
MIL1812-104J NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4445-23K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 680nH Unshielded Toroidal Inductor 800mA 300 mOhm Max Radial
4445-23K IC 38950 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
4445-23K RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4445-23K STOCK 43710 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2510R-66K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 56¦ÌH Unshielded Inductor 62mA 12 Ohm Max 2-SMD