Location : Home > F > F1842CAD1000
F1842CAD1000
Share on FacebookShare on Facebook
F1842CAD1000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F1842CAD1000 Original new 58201 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
F1842CAD1000 789456 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3037397 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through White 10-28 AWG
3037397 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3037397 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
104-13-652-41-780000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
104-13-652-41-780000 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
104-13-652-41-780000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
104-13-652-41-780000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104-13-652-41-780000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN FRAME .600 52POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1776282-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1776282-3 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1776282-3 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1776282-3 Electronics 25371 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1776282-3 Electronics 25371 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
833-83-088-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 88 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
3-87962-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1919815 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1919815 Phoenix Contact 157420 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1919815 Phoenix Contact 297290 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF57H-5S-1.2C Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.047" (1.20mm)
DF57H-5S-1.2C Hirose Electric Co Ltd 157750 2016+ CONN RCPT 1.2MM 5POS Unitronix Electronics Limited
DF57H-5S-1.2C Hirose Electric Co Ltd 157340 2016+ CONN RCPT 1.2MM 5POS Unitronix Electronics Limited
DF57H-5S-1.2C IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF57H-5S-1.2C NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
103634-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
103634-2 Electronics 26391 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
103634-2 TYCO/AMP 34000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
61206021621 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
61206021621 Wurth Electronics Inc 147220 2016+ CONN HEADER 60POS 2.54 Unitronix Electronics Limited
61206021621 Wurth Electronics Inc 298010 2016+ CONN HEADER 60POS 2.54 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com