Location : Home > F > F1778310M2DCB0
F1778310M2DCB0
Share on FacebookShare on Facebook
F1778310M2DCB0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F1778310M2DCB0 Film Capacitors 0.01uF 275V 20 80,000 Vishay/Roederstein 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
F1778310M2DCB0 Original new 58201 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
F1778310M2DCB0 standard package with RoHS 42920 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
F1778310M2DCB0 RoHS Compliant 38654 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
F1778310M2DCB0 CAP FILM 10NF 20 310VAC AXIAL 1531500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com