Location : Home > F > F1772SX231531MFMB0
F1772SX231531MFMB0
Share on FacebookShare on Facebook
F1772SX231531MFMB0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F1772SX231531MFMB0 CAP FILM 0.015UF 20 310VAC AXIA 1540200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
F1772SX231531MFMB0 CAP FILM 0.015UF 20 310VAC AXIA 894900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
F1772SX231531MFMB0 CAP FILM 0.015UF 20 310VAC AXIA 894900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
F1772SX231531MFMB0 CAP FILM 0.015UF 20 310VAC AXIA 799700 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-5-55-22-0 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD