Location : Home > F > F17103101030
F17103101030
Share on FacebookShare on Facebook
F17103101030 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F17103101030 CAP FILM 10NF 20 250VAC AXIAL 1323100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
F17103101030 Film Capacitors 0.01uF 250V 20 80,000 Vishay/Roederstein 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
F17103101030 Original new 58201 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CF3EI-E Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories COUPLING LD/LDP/CD3 IVORY
CF3EI-E IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CF3EI-E NEW 77650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS80G561MDNASQ Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H