Location : Home > F > F1700DD30
F1700DD30
Share on FacebookShare on Facebook
F1700DD30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F1700DD30 RoHS 58201 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
F1700DD30 FILTER HI PERFORM 30A SCREW 8000 Curtis Industries 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
F1700DD30 RoHS Compliant 39014 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
323005B00000G Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK TO-5 2W BLK
323005B00000G 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
323005B00000G AAVIDTHERM 12932 14-15+ -- Nego IC Co.Doris@negoic.com
323005B00000G IC 60030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-06G-135-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X20MM XCUT
ATS-11C-68-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T412
VSKTF200-12HK Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR DBL 2SCR 1200V 200A MAGNAPAK
VSKTF200-12HK ELECTRONIC 27329 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
VSKTF200-12HK IC 38510 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
VSKTF200-12HK N/A 78000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-04A-130-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X15MM XCUT T766
ATS-21C-36-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X11.43MM T766
DMT3008LFDF-13 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 12A
ATS-20A-24-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X20MM XCUT
ATS-14E-83-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766
ATS-13F-44-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB
ATS-09G-116-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412
ATS-20B-147-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T766
IMC1210EBR56K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 560nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 550 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
IMC1210EBR56K NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IMC1210EBR56K Vishay 57509 2015+ INDUCTOR WW 560NH 10 1210 Unitronix Electronics Limited
IMC1210EBR56K Vishay 62235 1531+ INDUCTOR WW 560NH 10 1210 Alphatek Technology Limited
905-390 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.390" (9.91mm) Natural
905-390 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
3133 Hardware, Fasteners, Accessories Washers WASHER FLAT #10 NYLON
3133 IC 37780 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SC24-470-R Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 47¦ÌH Shielded Inductor 150mA 640 mOhm Max Nonstandard
SC24-470-R Coiltronics/Div of Cooper/Buss 8000 2012+ INDUCTOR SHIELD 47UH 150MA SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SC24-470-R Coiltronics/Div of Cooper/Buss 8000 2015+ INDUCTOR SHIELD 47UH 150MA SMD enkaite Electronics Co., Ltd
SC24-470-R Cooper Bussmann 47970 1525+ INDUCTOR SHIELD 47UH 150MA SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com