Location : Home > F > F1200AA10
F1200AA10
Share on FacebookShare on Facebook
F1200AA10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F1200AA10 Original new 58201 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
F1200AA10 Original&New&Rhos 89750 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
F1200AA10 RoHS Compliant 38524 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
STP15N60M2-EP Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 11A EP TO220AB
ATS-03F-105-C1-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT
ATS-03C-187-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
2SD2150T100R Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 20V 3A SOT-89
2SD2150T100R 37484 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2SD2150T100R Electronics 25139 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2SD2150T100R IC 36291 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
ATS-03E-131-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X20MM XCUT
OD127-48HB10A Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
OD127-48HB10A IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OD127-48HB10A Orion Fans 8000 16+ FAN 127X38MM 48V 193CFM TACH/PWM Futune Electronics Co.Limitd
OD127-48HB10A Orion Fans 8000 16+ FAN 127X38MM 48V 193CFM TACH/PWM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
OD127-48HB10A Orion Fans 8000 16+ FAN 127X38MM 48V 193CFM TACH/PWM TPC Global Service Co.Ltd.
ATS-07H-139-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412
ATS-07D-137-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766
ATS-15D-144-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766
LI0805H121R-00 Filters Ferrite Beads and Chips 120 Ohm Impedance Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) Surface Mount Power, Signal Line 800mA 1 Lines 150 mOhm Max DCR -40¡ãC ~ 125¡ãC
LI0805H121R-00 N/A 75000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SLPB-1S-W Hardware, Fasteners, Accessories Accessories SNAP LATCH PLUNGER WHITE
SLPB-1S-W IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SLPB-1S-W NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
907-780 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.780" (19.81mm) Natural
912-995 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.995" (25.27mm) Natural
912-995 IC 59350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
100-470K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 47nH Unshielded Inductor 360mA 120 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead