Location : Home > F > F03-15-10M
F03-15-10M
Share on FacebookShare on Facebook
F03-15-10M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F03-15-10M 789456 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
F03-15-10M 14+ 36656 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNC50H3241FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 3.24K OHM 1/10W 1% AXIAL
RNC50H3241FSRSL IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC50H3241FSRSL NEW 98910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01033R00FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 33 OHM 10W 1% WW AXIAL