Location : Home > E > EYG-A091203PM
EYG-A091203PM
Share on FacebookShare on Facebook
EYG-A091203PM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-06E-38-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM T412
CMS2-9-R Filters Common Mode Chokes 460¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.1A DCR 120 mOhm (Typ)