Location : Home > E > EXB-V8V6R8JV
EXB-V8V6R8JV
Share on FacebookShare on Facebook
EXB-V8V6R8JV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EXB-V8V6R8JV RES ARRAY 6.8 OHM 4 RES 1206 783200 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EXB-V8V6R8JV RohsAndNew 81640 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ERJ-14BQF3R9U Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 3.9 OHM 1% 1/2W 1210
ERJ-14BQF3R9U Panasonic 80000 N/A N/A Hongkong Inductors Limited
2-2176090-9 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 255K OHM 0.1% 1/6W 0603
2-2176090-9 TE Connectivity AMP Connectors 1520500 2015+ RES SMD 255K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-2176090-9 TE Connectivity AMP Connectors 790300 1534+ RES SMD 255K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
2-2176090-9 TE Connectivity AMP Connectors 885500 2015+ RES SMD 255K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com