Location : Home > E > EXB-V8V563JV
EXB-V8V563JV
Share on FacebookShare on Facebook
EXB-V8V563JV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EXB-V8V563JV RohsAndNew 81640 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EXB-V8V563JV Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EXB-V8V563JV RES ARRAY 56K OHM 4 RES 1206 789800 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CRCW04024M75FKED Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 4.75M OHM 1% 1/16W 0402
CRCW04024M75FKED Vishay/Dale 80000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW04024M75FKED Vishay/Dale 80000 2012+ Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 4.75Mohms 1 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
77063391 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 3 RES 390 OHM 6SIP
77063391 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 390ohms 6Pin 2 Isolated SIMEN Electronics Co.,Ltd
77063391 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 390ohms 6Pin 2 Isolated PXT Direct Electronics Co.,Ltd
77063391 CTS Resistor Products 1207700 2015+ RES ARRAY 390 OHM 3 RES 6SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com