Location : Home > E > EXB-E10C470J
EXB-E10C470J
Share on FacebookShare on Facebook
EXB-E10C470J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EXB-E10C470J RES ARRAY 47 OHM 8 RES 1608 594800 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EXB-E10C470J Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-2176089-0 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 17.4K OHM 0.1% 1/6W 0603
2-2176089-0 TE Connectivity AMP Connectors 1254500 2015+ RES SMD 17.4K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-2176089-0 TE Connectivity AMP Connectors 594500 2015+ RES SMD 17.4K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2-2176089-0 TE Connectivity AMP Connectors 599300 1537+ RES SMD 17.4K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.