Location : Home > E > EXB-E10C221J
EXB-E10C221J
Share on FacebookShare on Facebook
EXB-E10C221J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EXB-E10C221J Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EXB-E10C221J RohsAndNew 81640 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EXB-E10C221J RES ARRAY 220 OHM 8 RES 1608 1538400 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-2176089-9 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 35.7K OHM 0.1% 1/6W 0603
4-2176089-9 IC 56850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-2176089-9 TE Connectivity AMP Connectors 1415100 2015+ RES SMD 35.7K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-2176089-9 TE Connectivity AMP Connectors 780100 2015+ RES SMD 35.7K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4-2176089-9 TE Connectivity AMP Connectors 784900 1534+ RES SMD 35.7K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.