Location : Home > E > EXB-D10C153J
EXB-D10C153J
Share on FacebookShare on Facebook
EXB-D10C153J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EXB-D10C153J Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EXB-D10C153J s/n 10000 pana 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EXB-D10C153J RES ARRAY 15K OHM 8 RES 1206 602600 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RMCF0603FT93K1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 93.1K OHM 1% 1/10W 0603
RMCF0603FT93K1 NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RMCF0603FT93K1 Stackpole 457120 2014+ good quality ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
RMCF0603FT93K1 Stackpole Electronics Inc 1010900 NEW RoHS RES SMD 93.1K OHM 1 1/10W 0603 FindCores Electronics Inc.
RMCF0603FT93K1 Stackpole Electronics Inc 905700 1534+ RES SMD 93.1K OHM 1 1/10W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RMCF0201FT10R2 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 10.2 OHM 1% 1/20W 0201
RMCF0201FT10R2 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RMCF0201FT10R2 NEW 98310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ERJ-14NF18R2U Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 18.2 OHM 1% 1/2W 1210
ERJ-14NF18R2U Panasonic Electronic Component 800,000 15+ Thick Film Resistors - SMD 1210 18.2ohms 1 Tol Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-14NF18R2U ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
YC162-FR-071K05L Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 2 RES 1.05K OHM 0606
CRA06S083120KJTA Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 120K OHM 1206
CRA06S083120KJTA 39725 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
CRA06S083120KJTA NEW 97410 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CRA06S083120KJTA Vishay Dale 803800 1534+ RES ARRAY 120K OHM 4 RES 1206 Alphatek Technology Limited
OF331J Resistors Through Hole Resistors RES 330 OHM 1/2W 5% AXIAL
OF331J Ohmite 800,000 15+ Carbon Composition Resistors 1/2watt 330ohm 5 Carbon Comp Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com