Location : Home > E > EXB-38V910JV
EXB-38V910JV
Share on FacebookShare on Facebook
EXB-38V910JV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EXB-38V910JV RES ARRAY 91 OHM 4 RES 1206 802900 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
EXB-38V910JV Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ERJ-M1WSJ4M0U Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 0.004 OHM 5% 1W 2512
ERJ-M1WSJ4M0U 81640 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ERJ-M1WSJ4M0U ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Y1747V0561BA9W Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC
RC0603JR-07390RL Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 390 OHM 5% 1/10W 0603
RC0603JR-07390RL Yageo 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
RC0603JR-07390RL Yageo 800,000 15+ Thick Film Resistors - SMD 390 OHM 5 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
752091683G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 68K OHM 9SRT
752091683G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 680K Ohms 2 Bussed Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com