Location : Home > E > EXB-38V392JV
EXB-38V392JV
Share on FacebookShare on Facebook
EXB-38V392JV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EXB-38V392JV RES ARRAY 3.9K OHM 4 RES 1206 887700 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EXB-38V392JV RES ARRAY 3.9K OHM 4 RES 1206 1514700 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EXB-38V392JV RohsAndNew 81640 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S3-1RF1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 1 OHM 1% 3W 6327
S3-1RF1 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S3-1RF1 Riedon 20000 2014+ 6327 J-Lead QINYUAN ELECTRONICS (HK) LIMITED(xyic@vip.qq.com)
S3-1RF1 Riedon 692500 1537+ RES SMD 1 OHM 1 3W 6327 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
S3-1RF1 Riedon 797700 NEW RoHS RES SMD 1 OHM 1 3W 6327 FindCores Electronics Inc.