Location : Home > E > EXB-38V112JV
EXB-38V112JV
Share on FacebookShare on Facebook
EXB-38V112JV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EXB-38V112JV RES ARRAY 1.1K OHM 4 RES 1206 801600 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ERJ-6ENF2262V Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 22.6K OHM 1% 1/8W 0805
ERJ-6ENF2262V brenda@hon 68800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ERJ-6ENF2262V Panasonic Electronic Component 800,000 15+ Thick Film Resistors - SMD 0805 22.6Kohms 1 Tol Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-6ENF2262V ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
77083201 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 200 OHM 8SIP
77083201 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 200ohms 8Pin 2 Isolated SIMEN Electronics Co.,Ltd
77083201 CTS Resistor Products 1528400 2015+ RES ARRAY 200 OHM 4 RES 8SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com