Location : Home > E > EXB-2HV394JV
EXB-2HV394JV
Share on FacebookShare on Facebook
EXB-2HV394JV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EXB-2HV394JV RES ARRAY 390K OHM 8 RES 1506 692700 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EXB-2HV394JV RohsAndNew 81640 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EXB-2HV394JV Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77081824 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 820K OHM 8SIP
77081824 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 820K Ohms Bussed 8 Pin SIMEN Electronics Co.,Ltd
77081824 CTS Resistor Products 1416500 2015+ RES ARRAY 820K OHM 7 RES 8SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
77081824 CTS Resistor Products 789500 2015+ RES ARRAY 820K OHM 7 RES 8SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AX33GK Resistors Through Hole Resistors RES 3.3 OHM 3.5W 10% RADIAL
AX33GK Ohmite 800,000 15+ Ceramic Composition Resistors 3.5watt 3.3ohm 10 High Energy Non-Ind. Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AX33GK Ohmite 880500 2015+ RES 3.3 OHM 3.5W 10 RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com