Location : Home > E > EXB-2HV302JV
EXB-2HV302JV
Share on FacebookShare on Facebook
EXB-2HV302JV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EXB-2HV302JV RES ARRAY 3K OHM 8 RES 1506 797900 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-2176092-5 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 931 OHM 0.1% 1/4W 0805
1-2176092-5 IC 56520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-2176092-5 TE Connectivity AMP Connectors 1256100 2015+ RES SMD 931 OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-2176092-5 TE Connectivity AMP Connectors 504900 1534+ RES SMD 931 OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1-2176092-5 TE Connectivity AMP Connectors 600100 2015+ RES SMD 931 OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com